Meny
Affärsområden

Kontakt

Vi på Tranås Åkeri är angelägna om att möta upp våra kunders behov. Genom att ständigt hålla oss uppdaterade och kontinuerligt slipa vårt arbetssätt, kan vi erbjuda transport-, entreprenad- och logistiklösningar för 2000-talet.

Så här får du kontakt med oss

Tranås Åkeri

Postadress:
Box 409, 573 24 Tranås

Besöksadress:
Koppargatan 4
 
Telefon: 0140-38 48 60

E-post: info@tranasakeri.se

Kontaktpersoner

EKONOMI
Gunilla Kimgård
Tel: 0140-38 48 63
Mobil: 070-376 30 24
E-post: gunilla@tranasakeri.se

ANLÄGGNINGSFORDON / MASKINER
Richard Magnusson
Tel: 0140-38 48 62
E-post: richard.magnusson@tranasakeri.se

Lotten Golander
Tel: 0140-38 48 68
E-post: lotten.golander@tranasakeri.se

GODSTRANSPORTER
Kenneth Magnusson
Tel: 0140-38 48 60
Mobil: 070-333 35 30
E-post: kenneth.m@tranasakeri.se

Thore Göransson
Mobil: 070-681 93 14
E-post: thore@tranasakeri.se

LOGISTIK / ENTREPRENAD
Thore Göransson
Mobil: 070-681 93 14
E-post: thore@tranasakeri.se

KRAN & TRUCKTJÄNSTER
Richard Magnusson
Tel: 0140-38 48 62
E-post: richard.magnusson@tranasakeri.se

Lotten Golander
Tel: 0140-38 48 68
E-post: lotten.golander@tranasakeri.se

TUNGHANTERING
Daniel Johansson
Tel: 0140-574 01
E-post: daniel.johansson@tranasakeri.se

Håkan Johansson
Mobil: 070-348 08 18
E-post: hakan.johansson@tranasakeri.se